Послуги технічної інвентаризації (БТІ)

Інші послуги в цій категорії:

Компанія «ДніпроЗемКонсалт» надає повний спектр послуг з оформлення документації на будь-які об'єкти нерухомості у Кривому Розі і Дніпропетровській області. Крім того, наші фахівці здійснюють технічну інвентаризацію нерухомості будь-якого призначення всіх форм власності.

Майже кожному з нас доводиться стикатися з державними інстанціями при оформленні тих чи інших документів. Однією з таких організацій є БТІ. Це державна інстанція, що займається обліком житлової та нежитлової нерухомості усіх форм власності.

Оформлення будь-якої угоди, що стосується нерухомості, відбувається за участю БТІ. Як і будь-яка державна організація БТІ має ряд бюрократичних процедур, обійти які неможливо з різних причин, крім того, повільна робота організації та велика кількість відвідувачів стають причиною величезних черг і повільного надання послуг. Наша компанія надає повний комплекс послуг БТІ у Кривого Розі та області, вам більше не потрібно вистоювати багатогодинні черги і давати хабарі за прискорення процесу проходження. Всю необхідну роботу виконують кваліфіковані співробітники нашої компанії. Все, що потрібно від вас - це кілька візитів до нашого офісу, всю іншу роботу ми зробимо за вас!

Фахівці «ДніпроЗемКонсалт» беруться за проекти будь-якої складності, надаючи оперативну допомогу у вирішенні питань, пов'язаних з усіма типами нерухомості у Кривому Розі і Дніпропетровській області.