Довідка про відсутність будівель на земельній ділянці

Термін виконання: від 5 днівВартість від 700 грн

У процесі здійснення угоди купівлі / продажу або передачі прав власності на земельні ділянки нотаріуси вимагають обов'язкове надання довідки про відсутність або наявність будівель на земельній ділянці.

Раніше для отримання цього документа люди зверталися в БТІ, вистоювали багатогодинні черги, домовлялися з державними інженерами про проведення технічної інвентаризації, витрачали величезні коштів, час і нерви для оформлення цієї довідки. Тепер ви можете сміливо передати всі ці клопоти нам. Наша компанія працює в суворій відповідності з українським законодавством і надає послуги з технічної інвентаризації, землеустрою та обслуговування власників землі та нерухомості на найвищому рівні.

0

Запис на консультацію Зв'яжемося з Вами протягом дня

Порядок оформлення довідки про відсутність будівель на земельній ділянці

Після звернення до нашої компанії від замовника потребується надання необхідних документів нашому фахівцеві і домовитися про зручну для замовника дату, коли наш співробітник приїде на об'єкт і проведе візуальний огляд ділянки, в межах її кордонів. Після цього ми видаємо довідку про відсутність будівель на земельній ділянці.

Необхідні документи

  • - копія правовстановлюючих документів;
  • - копія технічного паспорта;
  • - копія паспорта та ІПН власника.

Результат роботи

Довідка про відсутність будівель на земельній ділянці.

Надіслати заявку онлайн

Завантажити документи

Натисніть на це поле та виділіть файли сюди для завантаження

Без черг
і хабарів

Прозоро
і зрозуміло

Швидкий
результат роботи

Інші послуги в цій категорії: