Інвентаризація земельної ділянки

Термін виконання: 10 тижнівВартість від 3500 грн

За своїм значенням інвентаризація земельної ділянки може бути декількох типів:

  • - Первинна (основна);
  • - поточна.

Основна передбачає встановлення наявності майна на землі і його точного місцезнаходження. Крім того, по завершенню первинної інвентаризації замовнику видається повний пакет землевпорядної документації, що включає в себе креслення, схеми ділянки, детальний опис якісного стану ділянки, її розмір і багато іншого.

Поточна інвентаризація проводиться в процесі землекористування. Терміни проведення такої інвентаризації набагато менше, ніж первинної. В ході перевірки зазначається зміна меж ділянки, наявність нових будівель або інформація про знесення старих.

0

Запис на консультацію Зв'яжемося з Вами протягом дня

Порядок проведення інвентаризації земельної ділянки

Наша компанія проводить основну і поточну інвентаризацію в максимально стислі строки, після чого наші фахівці обробляють отримані дані і приступають до розробки технічної документації з великою кількістю графічного матеріалу та кількісних і якісних характеристик ділянки.

Необхідні документи

  • - рішення про проведення інвентаризації земельної ділянки видане органом місцевого самоврядування;
  • - копія паспорта та ІПН власника.

Результат роботи

Визначення якісного стану земельних ділянок, їх меж, розміру, складу угідь, погодження даних, отриманих в результаті проведення інвентаризації земель з інформацією, що міститься в документах, які засвідчують право на земельну ділянку і в Державному земельному кадастрі.

Надіслати заявку онлайн

Завантажити документи

Натисніть на це поле та виділіть файли сюди для завантаження

Без черг
і хабарів

Прозоро
і зрозуміло

Швидкий
результат роботи

Інші послуги в цій категорії: