Отримання дозвільних документів для будівництва

Термін виконання: 2 тижніВартість від 2000 грн

Оформлення дозвільної документації є початковим етапом процесу будівництва, тому до цього питання необхідно підходити дуже відповідально. Оформлення цієї документації має свої певні нюанси, тому без юридичної допомоги фахівців у цьому питанні вкрай складно розібратися.

З метою дотримання норм, правил і нормативів при будівництві, отримання дозвільної документації обумовлено українським законодавством. Залежно від категорії запланованої будівлі визначається шлях отримання документації. Відповідно до нормативно-правової бази України існує декілька видів споруд, відповідно, існує і декілька видів дозвільної документації для початку робіт. Розібратися в нюансах і правильно підготувати пакет документів для отримання дозволу допоможуть досвідчені юристи нашої компанії.

0

Запис на консультацію Зв'яжемося з Вами протягом дня

Порядок отримання дозвільних документів для будівництва

Після звернення до нас фахівці компанії розпочинають процес оформлення дозвільної документації для вашого проекту. Досвід і знання наших співробітників допоможуть вам обійти всі підводні камені та суттєво заощадити час оформлюючи необхідні документи. Ми виконаємо всі процедури відповідно до чинного законодавства за мінімальних витрат, після перевірки повноти пакету документів і правильності їх заповнення ми самостійно подаємо і отримуємо дозвіл, який ви отримуєте в нашому офісі.

Необхідні документи

  • копія правовстановлюючих документів на будівлі;
  • копія правовстановлюючих документів на земельну ділянку;
  • копія паспорта та ІПН власника.
  • * доручення.

Результат роботи

Зареєстроване повідомлення про початок будівельних робіт.

Надіслати заявку онлайн

Завантажити документи

Натисніть на це поле та виділіть файли сюди для завантаження

Без черг
і хабарів

Прозоро
і зрозуміло

Швидкий
результат роботи

Інші послуги в цій категорії: