Погодження меж земельної ділянки з суміжниками

Відповідно до чинного законодавства власники земельних ділянок мають право вимагати сприяння в установці твердих кордонів від власників сусідніх ділянок. Якщо з якихось причин власник або землекористувач сусідньої ділянки не згоден з рішенням органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, тоді такий спір повинен вирішуватися в судовому порядку.

Власники земельних ділянок та орендарі, відповідно до закону, зобов'язані дотримуватися меж своїх земельних ділянок, які були закріплені спеціальними межовими знаками на місцевості.

Наша компанія проведе необхідні геодезичні роботи з виносу в натуру меж земельної ділянки, після чого ми допоможемо скласти документи, які будуть подані до відповідних інстанцій в разі відмови сусідів узгоджувати кордон.

0

Запис на консультацію Зв'яжемося з Вами протягом дня

Порядок погодження меж земельної ділянки з суміжниками

Багаторічний досвід у вирішенні питань даного типу дозволяє нам братися за найскладніші проекти. Наші фахівці виконають всі технічні процедури, підготують необхідну документацію і будуть представляти інтереси замовника в усіх державних інстанціях, в результаті чого, після проведених робіт замовник отримує результат, відповідний очікуванням.

Надіслати заявку онлайн

Завантажити документи

Натисніть на це поле та виділіть файли сюди для завантаження

Без черг
і хабарів

Прозоро
і зрозуміло

Швидкий
результат роботи

Інші послуги в цій категорії: