Продовження / переукладання договору оренди землі

Термін виконання: 12 тижнівВартість від 5000 грн

Для землекористувачів будь-якої господарської галузі актуальною є проблема продовження або поновлення договору оренди земельних ділянок. Не важливо чим займається землекористувач - сільське господарство, виробництво або будівництво - дуже часто виникає ця проблема. Особливо, в тому випадку, коли власник - держава. Державна або комунальна земля часто стає ласим шматком для чиновників усіх рівнів, саме тому вони не хочуть її давати в оренду старим орендарям на новий строк.

Проте, існує правило, згідно з яким, орендар, який виконував належним чином свої обов'язки має першочергове право на продовження договору оренди на новий термін.

Для того, щоб відстояти це право орендарю необхідно звернутися за допомогою до нашої компанії. Досвідчені юристи допоможуть правильно скласти пакет документів, а також дадуть розгорнуті рекомендації по відновленню договору оренди. Завдяки нашій підтримці та юридичній грамотності орендар гарантовано отримає продовження договору і подальший сталий розвиток свого бізнесу.

0

Запис на консультацію Зв'яжемося з Вами протягом дня

Порядок продовження / переукладання договору оренди землі

Відповідно до чинного законодавства орендар має пріоритетне право на продовження договору оренди, в разі нічим не обґрунтованої відмови наші юристи починають підготовку необхідної документації для початку судового розгляду. На всіх етапах ми самостійно займаємося вирішенням усіх питань, мінімізуючи присутність замовника. Результатом співпраці з нашою компанією стане відновлений договір на оренду, який отримає замовник без істотних фінансових витрат.

Необхідні документи

  • - копія правовстановлюючих документів на будівлі;
  • - копія договору оренди на земельну ділянку;
  • - * рішення органу місцевого самоврядування про продовження оренди земельної ділянки;
  • - копія паспорта та ІПН власника.
  • - * доручення.

Результат роботи

Зареєстрований договір оренди.

Надіслати заявку онлайн

Завантажити документи

Натисніть на це поле та виділіть файли сюди для завантаження

Без черг
і хабарів

Прозоро
і зрозуміло

Швидкий
результат роботи

Інші послуги в цій категорії: