Проект землеустрою щодо зміни цільового призначення землі

Термін виконання: 8 тижнівВартість від 2500 грн

Абсолютно всі земельні ділянки на території України мають цільове призначення. Відповідно до цього, земля може бути використана виключно під певні потреби. Розрізняють землі сільськогосподарського та природно-заповідного призначення, під забудову, виробничі і т.п.

Цільове призначення регулює і визначає порядок користування землею. Відповідно до чинного законодавства України на земельних ділянках дозволені тільки ті види діяльності, які відповідають їх цільовому призначенню, наприклад, на землях природно-заповідного призначення заборонено здійснювати забудову або промислову діяльність. Українське законодавство допускає зміну цільового призначення землі, проте, в окремих випадках. Наші співробітники мають величезний досвід у цьому питанні, ми візьмемо на себе абсолютно всю роботу зі зміни цільового призначення вашої земельної ділянки.

0

Запис на консультацію Зв'яжемося з Вами протягом дня

Порядок зміни цільового призначення земельної ділянки

Чинне законодавство України встановлює особливі вимоги та певні обмеження на зміну цільового призначення землі. Для того щоб змінити призначення необхідно написати заяву та зібрати необхідні документи, далі наші фахівці розпочинають розробку проекту. Після підготовки проекту наші співробітники здійснюють процедуру його погодження та затвердження у всіх інстанціях. Ми надаємо повний комплекс послуг, пов'язаних зі зміною цільового призначення землі.

Необхідні документи

  • - копія документа, що підтверджує право власності на земельну ділянку;
  • - копія паспорта та ІПН власника.

Результат роботи

Витяг з Державного земельного кадастру про присвоєння кадастрового номера земельній ділянці.

Надіслати заявку онлайн

Завантажити документи

Натисніть на це поле та виділіть файли сюди для завантаження

Без черг
і хабарів

Прозоро
і зрозуміло

Швидкий
результат роботи

Інші послуги в цій категорії: