Технічна документація по розділу (об'єднання) ділянок

Термін виконання: 6 тижнівВартість від 3000 грн

Поділ і об'єднання земельних ділянок - дві діаметрально різні процедури, що мають, практично, однаковий порядок дій. Після поділу чи об'єднання ділянкам присвоюються нові кадастрові номери, а також видається нова документація.

Процес поділу та об’єднання ділянок здійснюється відповідно до чинного законодавства, та починається з розробки технічної документації. Для розробки необхідної документації замовник повинен мати досить серйозні підстави. Наші співробітники мають величезний досвід юридичного та технічного супроводу операцій з землею, ми здійснюємо комплексне вирішення даного питання в максимально короткі строки.

0

Запис на консультацію Зв'яжемося з Вами протягом дня

Порядок розробки технічної документації щодо поділу (об'єднанню) ділянок

Об'єднання і поділ земельних ділянок починається з подачі заяви, після чого наші фахівці допомагають обрати правильні підстави для початку поділу (об’єднання) ділянки і починають займатися розробкою, узгодженням і затвердженням необхідної технічної документації. Остання стадія цієї процедури - подача пакету документів для реєстрації прав на нову ділянку.

Необхідні документи

  • - копія документа, що підтверджує право власності на земельну ділянку;
  • - копія паспорта та ІПН власника;
  • - * Нотаріально завірена заява з розподілу (об'єднання) ділянок (у разі коли земельна ділянка у власності двох і більше власників).

Результат роботи

Витяг з Державного земельного кадастру про присвоєння кадастрового номера земельній ділянці.

Надіслати заявку онлайн

Завантажити документи

Натисніть на це поле та виділіть файли сюди для завантаження

Без черг
і хабарів

Прозоро
і зрозуміло

Швидкий
результат роботи

Інші послуги в цій категорії: