Технічний паспорт на індивідуальний житловий будинок

Термін виконання: від 5 днівВартість від 500 грн

Технічний паспорт на будинок - один з найбільш значущих документів, в якому міститься інформація про реальний стан будівлі. Без цього документа неможливо здійснити жодної угоди, пов'язаної з нерухомістю.

Для отримання нового або поновлення старого технічного паспорта ви можете звернутися в нашу компанію. У лічені дні наші фахівці виготовлять паспорт на приватний житловий будинок, звільнивши вас від необхідності стояти в чергах і спілкуватися з представниками державних організацій. Всі технічні процедури виконуються кваліфікованими співробітниками нашої компанії в максимально короткі строки. Якщо ви плануєте перепланування свого будинку - ми готові надати послуги з оновлення вже готового технічного паспорта, після проведення попередньої технічної інвентаризації.

0

Запис на консультацію Зв'яжемося з Вами протягом дня

Порядок отримання технічного паспорта на приватний будинок

Перший етап - збір необхідних документів та подання заяви. Далі технік з нашої компанії виїжджає на об'єкт, де здійснює технічну інвентаризацію будинку і виконує всі необхідні процедури, після чого складає звіт про проведені роботи, записуючи всю отриману інформацію про стан будівлі або приміщення. Через деякий час замовник забирає готовий паспорт в офісі нашої компанії.

Необхідні документи

  • - копія правовстановлюючих документів на домоволодіння;
  • - копія паспорта та ІПН власника.

Результат роботи

Технічний паспорт на житловий будинок.

Надіслати заявку онлайн

Завантажити документи

Натисніть на це поле та виділіть файли сюди для завантаження

Без черг
і хабарів

Прозоро
і зрозуміло

Швидкий
результат роботи

Інші послуги в цій категорії: