Технічний паспорт на квартиру, кімнату в квартирі

Термін виконання: від 5 днівВартість від 400 грн

Технічний паспорт на квартиру або кімнату - документ, в якому вказана повна інформація про об'єкт (розміри, позначки про зміну або перепланування, стан і т.п.). Отримати паспорт можна після спеціальної технічної інвентаризації. Інвентаризація являє собою комплекс процедур обстеження приміщення, які дозволяють визначити стан квартири або окремої кімнати.

У техпаспорті відображена інформація про фактичний стан об'єкта. Якщо в квартирі планується перепланування вам необхідно звернутися в нашу компанію для проведення технічної інвентаризації, в іншому випадку будь-яке перепланування буде незаконним.

Ми надаємо послуги з оновлення техпаспорта, без вашого відвідування державних установ. Всю роботу з оформлення необхідної документації та технічної інвентаризації ми здійснюємо самостійно, завдяки чому ви заощаджуєте час.

0

Запис на консультацію Зв'яжемося з Вами протягом дня

Порядок отримання технічного паспорта на квартиру, кімнату в квартирі

Фахівці нашої компанії беруть на себе всі труднощі, пов'язані з оформленням або оновленням технічного паспорта на квартиру або кімнату. Після проведення технічної інвентаризації досвідчені співробітники нашої компанії допоможуть вам в максимально стислі строки підготувати всі необхідні документи і отримати готовий паспорт.

Необхідні документи

  • - копія правовстановлюючих документів на квартируу;
  • - копія паспорта та ІПН власника.

Результат роботи

Технічний паспорт на квартиру.

Надіслати заявку онлайн

Завантажити документи

Натисніть на це поле та виділіть файли сюди для завантаження

Без черг
і хабарів

Прозоро
і зрозуміло

Швидкий
результат роботи

Інші послуги в цій категорії: