Технічний паспорт на нежитлову будову

Термін виконання: від 5 днівВартість від 700 грн

Технічний паспорт є документом, в якому відображена інформація про поточний стан, характеристики та особливості нерухомості. При цьому, наявність такого документа обов'язкова, як для житлових, так і для нежитлових приміщень всіх форм власності. Для нежитлових приміщень у техпаспорті зазначаються характеристики конструктивних елементів, рік побудови, заміри по контуру будівлі і в самому приміщенні, кількість поверхів, площа і т.п.

Наша компанія займається виготовленням техпаспортів для об'єктів усіх форм власності. У максимально короткі строки фахівці компанії проведуть технічну інвентаризацію, після якої ми підготуємо всі документи, на основі яких замовник отримає технічний паспорт на нежитлову будівлю або приміщення. Все, що потрібно від вас - надати доступ до приміщення і забрати готовий паспорт за декілька днів.

0

Запис на консультацію Зв'яжемося з Вами протягом дня

Порядок отримання технічного паспорта на нежитлову будівлю

Звернення в нашу компанію дозволить власникові заощадити час, крім того, професійний підхід і досвід наших співробітників гарантує швидке проведення технічної інвентаризації будівлі або приміщення і подальшої видачі готового паспорта. Телефонуйте прямо зараз і ми вирішимо ваші проблеми з отриманням технічного паспорта на нежитлове приміщення в короткі строки.

Необхідні документи

  • - копія правовстановлюючих документів на будівлю;
  • - копія паспорта та ІПН власника.

Результат роботи

Технічний паспорт на будівлю.

Надіслати заявку онлайн

Завантажити документи

Натисніть на це поле та виділіть файли сюди для завантаження

Без черг
і хабарів

Прозоро
і зрозуміло

Швидкий
результат роботи

Інші послуги в цій категорії: