Відновлення втрачених документів на будинок або землю

Термін виконання: 2 тижніВартість від 2000 грн

У разі втрати правовстановлюючих документів на нерухомість або земельні ділянки не варто впадати у відчай. Для видачі дубліката можна звернутися в орган, який видавав оригінальний документ.

Однак, бюрократична машина змусить вас вистояти багатогодинну чергу і втратити велику кількість часу на відвідування державних інстанцій. Наша компанія пропонує послуги по відновленню втрачених документів на земельні ділянки та нерухомість. З нашою допомогою ви набагато швидше отримаєте зареєстровані дублікати документів, без візитів до відповідних державних організації та стояння у величезних чергах. У нас працюють кваліфіковані досвідчені юристи, які готові взятися за найважчі справи і довести їх до позитивного результату.

0

Запис на консультацію Зв'яжемося з Вами протягом дня

Порядок відновлення втрачених документів на землю або нерухомість

Після звернення до нашої компанії і надання всіх необхідних документів наші співробітники приступають до роботи з відновлення документів. Залежно від виду власності ми самостійно зв'язуємося з потрібними організаціями і нотаріусами. Після отримання дубліката ми проводимо технічну інвентаризацію об'єкта або отримання кадастрового номера на землю і видаємо готовий документ замовнику.

Необхідні документи

  • копія правовстановлюючих документів на будівлі;
  • копія правовстановлюючих документів на земельну ділянку;
  • копія паспорта та ІПН власника;
  • доручення.

Результат роботи

Дублікат документів на об'єкт нерухомості з державною реєстрацією.

Надіслати заявку онлайн

Завантажити документи

Натисніть на це поле та виділіть файли сюди для завантаження

Без черг
і хабарів

Прозоро
і зрозуміло

Швидкий
результат роботи

Інші послуги в цій категорії: