Винесення меж земельної ділянки в натуру

Винесення меж земельної ділянки в натуру - комплексна процедура, в процесі виконання якої, за допомогою межових знаків, закріплюються поворотні точки сторін ділянки на місцевості. Виконується процедура виключно за умови наявності документів, що підтверджують право власності на землю. Під час виконання процедури фахівці компанії використовують складне геодезичне устаткування високої точності. Похибка координат поворотних точок земельної ділянки при винесенні в натуру не перевищує 5-10 см.

Після проведення робіт замовнику надається акт винесення в натуру, в якому вказані точні межі його ділянки. Крім того, після проведення процедури нашими фахівцями можуть бути встановлені межові знаки встановленого зразка, які будуть показувати кордон земельної ділянки замовника.

0

Запис на консультацію Зв'яжемося з Вами протягом дня

Порядок проведення процедури по винесенню меж земельної ділянки в натуру

Процедура з виносу меж ділянки в натуру складається з декількох етапів. На першому етапі нашими співробітниками проводиться збір даних по земельній ділянці. Далі, за допомогою спеціального устаткування, виконуються геодезичні роботи з визначення меж. Останнім етапом є підготовка і надання відповідного звіту замовнику.

Надіслати заявку онлайн

Завантажити документи

Натисніть на це поле та виділіть файли сюди для завантаження

Без черг
і хабарів

Прозоро
і зрозуміло

Швидкий
результат роботи

Інші послуги в цій категорії: